آژانس هواپیمایی پژواک پرواز
هتل های آگرا
اینجا نخستین هتل 5 ستاره Rajestan بوده و به عنوان یک هتل 5 ستاره لوکس دارای استاندارد ISO 9001 و ISO 2000 از شرکت QSI ایالات متحده آمریکا است.
هتل در مجموع دارای 202 اتاق است که در همه اتاقها سرویس خواب، آب سرد و گرم، تلفن، تلویزیون، اتصال اینترنت و … در دسترس است.
مکانی فوق العاده با امکانات راحتی سنتی و مدرن، اتاقهای دوبل استاندارد، اتاقهای مهمان مجلل، کبابخانه های جنب استخر، زمین گلف، بار، کافی شاپ 24 ساعته، بازارچه، خوراکهای لذیذ، تفریحات رنگارنگ و سلطنتی همگی جزو تجربیات فوق العاده این هتل در Rajestan به شمار میرود.
رستوران Dhola Maru، سر سرای شام Durbar، کافی شاپ Jharokha و Surahi Bar نیز بارهای این هتل هستند.
از دیگر امکانات هتل میتوان به سالن بدنسازی، بازارچه، استخر شنا، زمین کراکت، میز تنیس، کافی شاپ 24 ساعته، زمین گلف، صندوق امانات، کرایه اتومبیل، امکانات کنفرانس، سالن زیبایی، امکانات کارت اعتباری، پزشک تلفنی، بیلیارد، بانک و سرویس لباسشویی اشاره کرد.
هتل در فاصله 2.5 کیلومتری از فرودگاه، 12 کیلومتری ایستگاه اتوبوس و 12 کیلومتری از ایستگاه قطار قرار دارد.
نشانی: U P Hotels Ltd. 1101, Surya Kiran, 19 Kasturba Gandhi Marg, New Delhi 110001, India
تلفن: 00911123312515
وب سایت: www.hotelclarksshiraz.com

Jaypee Hotel
اینجا ترکیبی لطیف از معماری فوق العاده مغولی با امکاناتی مدرن و نقش و نگارهای نفیس از زمان پادشاهی را برای شما تداعی میکند. اینها همگی در این هتل لوکس 5 ستاره یافت میشوند. این هتل 25 آکِری با چشم اندازهای رو به باغ، مسیر پیاده روی درختکاری شده، چشمه های رقصان، امکانات مدرن کنفرانس، مرکز تجاری مدرن، رستورانهای مخصوص، باشگاه سلامتی، 350 اتاق مجلل و دوستانی که در خدمت مهمانان هستند، همگی در اختیار شما قرار دارد.
اگر به دنبال هتلی هستید که ترکیبی عظیم از معماری مغولی، همراه با تجهیزات مدرن را در اختیار دارد، این هتل یک انتخاب عالی است. اینجا در آگرا برای آبشارهای رقصان، تصاویر فوق العاده، امکانات تجاری مدرن، باشگاه ورزشی دلچسب و … معروف است. بسیاری از مردم دنیا برای لذت بردن از خوراکهای لذیذ آن، مانند خوراکهای هندی، چینی، اقلیمی و چایهای خوشمزه آن در اینجا اقامت میکنند.
هتل در فاصله 8 کیلومتری از فرودگاه، 6 کیلومتری ایستگاه اتوبوس و 8 کیلومتری از ایستگاه قطار قرار گرفته است.
نشانی: Fatehabad Road, Agra 282 003
تلفن: 00915622330800
وب سایت: www.jaypeehotels.com

Mugal Sheraton
این هتل به مهمانان خود تنوعی کم نظیر از خوراکیها را پیشنهاد میکند. رستوران Peshawri خوراکهایی از مرزهای شمالغرب را سرو میکند، Bagh-e-Bahar رستورانی اقلیمی است و در کل روز باز است، Taj Bano یک بوفه مجلل است، Mahjong Room که رستورانی چینی است و Mikhana که یک بار در لابی هتل است.
در اینجا همچنین انتخابهای وسیعی از امکانات تفریحی را پیشنهاد میکند. شما میتوانید در سونای آن استراحت کنید، در باشگاه سلامتی آن ورزش کنید، در رستورانهای عالی آن غذا بخورید و یا در رصدخانه آن به سیاحت آسمان مشغول شوید. بازارچه هتل نیز بهترین صنایع دستی هند را عرضه میکند و مرکز تجاری مجهز آن آمادگی برگزاری کنفرانسها را در این هتل دارد.
از امکانات هتل میتوان به خدمات 24 ساعته اتاق، خشکشویی و لباسشویی، پزشک تلفنی، بازارچه، امکانات ورزشی، قفسه قفل دار، صندوق امانات، صرافی 24 ساعته، میز توضیح تور و سفر، تلویزیون، موسیقی کانالی، راهنمای محلی، اینترنت، تئاتر خانگی و … اشاره کرد.
هتل در فاصله 10 کیلومتری از فرودگاه آگرا، 10 کیلومتری از ایستگاه قطار، 6 کیلومتری از ایستگاه اتوبوس و 3 کیلومتری از مرکز شهر آگرا قرار گرفته است.
نشانی: Fatehabad Road, Taj Ganj Agra, Uttar Pradesh
تلفن: 009156230278143
وب سایت: www.friendlyplanet.com/hotels/mughal-sheraton.html

Howard Park Plaza
یک هتل 5 ستاره است که در جاده Fatehabad قرار گرفته است. اینجا به معنای واقعی کلمه مجلل است. اینجا نه تنها امکانات اقامتی بزرگ با تمامی ابزارهای مدرن را ارائه میدهد، بلکه همچنین خدمات فوق العاده ای را در میان تزئینات و نقوش خلاقانه پیشنهاد میکند. در اینجا امکانات کنفرانس برای تمامی مسافران تجاری ارائه میشود و امکانات تفریحی بسیاری برای افرادیکه در تعطیلات به اینجا می آیند در نظر گرفته شده است. امکانات صرافی، بانک، پیشخدمت، پارکینگ، صندوق امانات و خردمات بچه نیز در دسترس است.
هتل در فاصله 10 کیلومتری از فرودگاه، 5 کیلومتری از ایستگاه قطار و 5 کیلومتری ایستگاه اتوبوس قرار دارد.
نشانی: Fatehabad Road Agra, 282001
تلفن: 00915624048600
وب سایت: www.parkplaza.com

Utkrash
این هتل در قلب شهر آگرا قرار گرفته است. اینجا مکانی کامل برای اقامت محسوب شده و امکانات مدرنی را با قیمتهای مناسب پیشنهاد میکند. این هتل برای صمیمیت و خدمات ویژه مهمانداریش معروف بوده و بدون شک یکی از به صرفه ترین هتلهای شهر است.
تمام 62 اتاق لوکس هتل به دقت تزئین شده اند. اتاقهای خواب راحت بوده و به اندازه خانه شخصی دلگرم کننده هستند. مهمانان هتل از امکانات متعددی از قبیل حمامهای اختصاصی، تلویزیون، رادیو، آب سرد و گرم، کرایه اتومبیل، سرویس مدیران، اینترنت، فتوکپی، صرافی، صندوق امانات، پزشک تلفنی، لباسشویی و خدمات اداری برخوردار هستند.
در اینجا رستورانها و کافه های بسیاری وجود دارد. این رستورانها برای سرو خوراکهای لذیذ و فوق العاده شان معروف هستند، و سر آشپزها هر روز منویی تازه را آماده میکنند. هزینه ها در اینجا بسیار مناسب است و میتواند شما را از خوردن غذایی دلچسب مطمئن کند. تمام این امکانات برای ایجاد بهترین احساس برای مهمانان فراهم شده است.
هتل در فاصله 4 کیلومتری از فرودگاه و 2 کیلومتری از ایستگاه قطار قرار دارد.
نشانی: TDI Mall, Fatehabad Road,, Agra, Uttar Pradesh 282001, India‎
تلفن: 00919837001210
وب سایت: www.utkarshvilas.com